Czy da się zmienić zachowanie mojego chłopaka?

Dzień dobry proszę o radęBardzo chciałabym zmienic zachowanie mojego chłopaka , gdyż na poczatku naszej znajomości był innym człowiekiem a moje zachowanie doprowadziło do pogorszenia naszych relacji i braku szacunku . Chciałabym ale znów liczył się z moim zdaniem i zebym mogła miec na niego duzy wpływ. Jak postepowac żeby to on teraz był posłuszny wobec mnie i liczył się z moim zdaniem tak żebym nie była tą najgorszą .

Witam serdecznie,
Napisałaś, że swoim zachowaniem spowodowałaś, że Wasza relacja pogorszyła się i chłopak nie okazuje Ci szacunku. Pytasz również co zrobić, aby on znów liczył się z Twoim zdaniem. Nie wiem, co konkretnie wydarzyło się między Wami, ale może warto o tym wszystkim porozmawiać z chłopakiem? Przypomnij mu jak było między Wami, zanim wydarzyło się to, co się wydarzyło i zapytaj, co możecie razem zrobić żeby to odzyskać.
Pozdrawiam

Witam.
Warto się zastanowić co takiego się stało, że zmieniły się Wasze relacje i zachowanie chłopaka wobec Pani. Jeśli to faktycznie wyłącznie Pani zachowanie miało wpływ na obecną sytuację, powinna się Pani zastanowić, jak zmienić swoje zachowanie, aby odzyskać szacunek chłopaka.
Nie istnieje jedna, skuteczna recepta na zmianę relacji w związku, bo dla każdego co innego ma priorytetowe znaczenie. Proszę spróbować porozmawiać z chłopakiem, podzielić się z nim swoimi emocjami, powiedzieć o swoich potrzebach i spróbować poznać jego potrzeby. Porozmawiajcie o tym co jest dla Was ważne i czego oczekujecie od siebie nawzajem.