Czy da się zobaczyć błonę dziewiczą?

Witam, Mam 14 lat i nie mam pojęcia jak wygląda błona dziewicza. Można ją zobaczyć w odbiciu lusterka? Szukałam odpowiedzi w internecie, ale nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi. Proszę o pomoc, z góry dziękuję.
14 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Błona dziewicza jest cienkim fałdem błony śluzowej o porowatej powierzchni. Znajduje się u wejścia do pochwy. Ze względu na swoją delikatność oraz silne mięśnie pochwy i sromu niemożliwe jest zobaczenie błony bez założenia odpowiedniego wziernika. W gabinecie ginekologicznym znajdują się wzierniki w wielu rozmiarach, w tym małe specjalne dla dziewic.

Pozdrawiam