Czy dać jeszcze jedną szansę byłemu partnerowi?

Rozstalam sie z partnerem po 7latach zawiodl moje zaufanie mamy dziecko 5letniego syna bardzo za nim tesknie on zreszta tez on chce wrocic czy dac mu jeszcze szanse

Na to pytanie może odpowiedzieć tylko pani- tym bardziej, że nie pisze pani jakie były powody rozstania. Proszę przeanalizować czy korzyści płynące z powrotu są na tyle silne , że przewyższają ewentualne koszty emocjonalne tego "przedsięwzięcia". Pozdrawiam

Powrót po rozstaniu jest możliwy pod warunkiem, że nastąpiło głębsze zrozumienie przyczyn trudności i trwała zmiana. Zachęcam zatem do rozmawiania i przyglądania się zmianom oraz emocjom im towarzyszącym.