Czy dalej mam się diagnozować pod kątem tarczycy?
Witam , Mam dobre wyniki tsh usg tarczycy ft3 bylo na granicy za pierwszym razem i ponizej za drugim ft4 dobre autoimmunologia p.ciała w normie , czasami czuje nabrzmiała szyje oraz ospałosc czy po mimo tych wyników dalej drązyc temat z tarczyca ? lakarz rodzinny mowil jak przeciwciała wyjda dobrze to nie ma sie czym martwić czy w razie chorej tarczycy mozna byc kierowca zawodowym ?

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Skoro wyniki są w normie, usg jest w normie, nie ma powodu do niepokoju. Wynik FT4 jest dużo dokładniejszy, niż FT3.