Czy dawka 400mg Solianu może skutecznie blokować całą dopaminę?

Dzień dobry! Leczę się 5 lat na schizofrenię prostą. Ostatnio pojawiła się pustka, depresja, brak możliwości odczuwania przyjemności. Myślałem że to wina neuroleptyku, bo biorę 400mg a on skutecznie może blokować dopaminę (Solian). Niestety psychiatra na ostatniej wizycie nie zmniejszył mi leku. Biorę antypsychotyki 5 lat. Czy to zespół deficytowy po neuroleptykach, czy przejściowa depresja? Czy dawka 400mg Solianu może skutecznie blokować całą dopaminę? Z góry dziękuję.

Postawienie diagnozy na podstawie tak skąpego opisu byłoby niepoważne
Pozdrawiam