Czy dawka Trittico XR 75mg przyjmowana raz na wieczór działa przeciwlękowo?

Czy dawka tritrico XR 75mg przyjmowana raz na wieczor dziala przeciwlekowo?

Witam! Trittico CR 75 mg należy do grupy SSRI i ma działanie przeciwdepresyjne, przeciwlękowe, łagodzi niektóre bóle, poprawia zasypianie i wiele innych. Każdy człowiek osobniczo reaguje na leki. Działanie p/depresyjne i p/lękowe w tej grupie leków pojawia się po 2-4 tygodniach ich przyjmowania (czasem jeszcze później) - konieczna jest cierpliwość. Powodzenia. W. Łuczkowski.