Czy delikatne bóle podbrzusza, brak miesiączki oraz wahania nastroju mogą oznaczać ciążę?

Witam. 25.05 powinnam dostać miesiączkę zazwyczaj miałam regularniej plus minus 1-2 dni. Cykl zazwyczaj trwał 30 dni. Do tej pory nie dostałam miesiączki (12 dni spóźnienia) wykonałam 3 testy ciążowe które wyszły negatywnie. Czy pomimo tego to może być ciąża? Dodam że odczuwam delikatne bóle w podbrzusza, mam wahania nastrojów oraz mogłaby cały czas spać.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku może Pani wykonać badanie poziomu bhcg we krwi. Jeżeli ciąża się nie potwierdzi, a miesiączki nadal nie będzie, to powinna Pani udać się do lekarza - ginekologa w celu odpowiedniej diagnostyki.