Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dzień dobry

Depilacja laserowa nie daje niestety trwałych wyników. Usuwanie owłosienia metodą elektrolizy jest jedyną metodą trwałego usuwania włosów, zatwierdzoną przez FDA (Amerykańską Instytucję Zdrowia). Efekt całkowitego trwałego usunięcia włosa następuję po wielokrotnym powtarzaniu zabiegu w różnych stadiach cyklu wzrostu włosa, ponieważ wszystkie włosy nie rosną w tym samym czasie i usunięcie ich nie może odbyć się jednorazowo. Metoda usuwania włosów elektrolizą jest bardzo precyzyjna i wymaga systematyczności. Niepodważalną zaletą jest to, że metodę tą można stosować niezależnie od koloru włosów i skóry oraz grubości włosa.

pozdrawiam serdecznie

IJ

0

Ciąża jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Zabiegi depilacji w zalezności od rodzaju włosa dają efekty na parę lat, jednak nie depiluje się jasnego owłosienia.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Przede wszystkim z wszelkimi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej powinna Pani poczekać do zakończenia laktacji. Seria zabiegów laserowych trwale uszkadza cebulki włosów, jednak należy pamiętać, że mogą pojawić się nowe .

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy