Depilatory laserowe są skuteczne?

Witam. Chciałem zapytać czy depilatory laserowe które można kupić do domowej depilacji (cena coś ok 1000zł) faktycznie są tak skuteczne (mówię oczywiscie o prawidłowym wykonaniu zabiegu z zachowanie wszystkich środków ostrożności) jak jak te w profesjonalnych gabinetach? Słyszałem też że im grubszy i ciemniejszy włos tym efekt jest lepszy, a ja właśnie takie włosy mam na plecach i ramionach (na ramionach grubsze i dłuższe niz na przedramionach) i chciałbym się ich pozbyć, stąd pytanie o depilatory laserowe. Czy warto zainwestować w depilatory laserowe czy jest to bezsensowny wydatek? Depilatory laserowe używane w domu są takie same jak w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Jak wybrać warte wypróbowania depilatory laserowe, które będą przyjemne w użytkowaniu? Pozdrowienia.

Depilacja laserowa jest skuteczna, jeśli jest wykonywana profesjonalnie na profesjonalnym sprzęcie. Rekomendujemy lasery diodowe. Depilatory, o których Pan mówi jedynie osłabiają mieszek włosowy, więc włosy pozostaną tylko znacznie cieńsze. To prawda, że im włos grubszy i ciemniejszy to efekt depilacji jest lepszy. Proponuję wykonać zabieg w renomowanym gabinecie.

Dzień dobry,

Urządzenia do użytku domowego nie są tak skuteczne jak profesjonalne sprzęty, którymi dysponują kliniki medycyny estetycznej.

Pozdrawiam