Czy depresja to stałe uczucie smutku i beznadziei trwające nieprzerwanie dłuższy czas?

czy depresja to stałe uczucie smutku i beznadziei trwające nieprzerwanie dłuższy czas czy te objawy trwają dłuższy czas ale pojawiają się np. kilka razy w tygodniu?

Lek. Marta Gryszkiewicz

I tak i tak. Jest to bardzo złożone zaburzenie, które może objawiać się w wieloraki sposób. Wskazana konsultacja psychologiczna.