Czy dexamethasone ma jakikolwiek wpływ na receptory CB1 oraz CB2?

Witam, Szukam odpowiedzi na pytanie, czy dexamethasone ma jakikolwiek wpływ na receptory CB1 oraz CB2. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam, Paweł

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przeszukanych przeze mnie zasobach nie znalazłem informacji o jakimkolwiek oddziaływaniu deksametazonu na receptory CB1 oraz CB2.