Czy dezaftan żel na afty obniża bądź ma jakikolwiek wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Proszę o odpowiedź. Czy dezaftan żel na afty obniża bądź ma jakikolwiek wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych ? I czy afty mogą robić się od tabletek antykoncepcyjnych ?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę aby było aż tak przepadany ten produkt medyczny. należy pamiętać iż niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji. proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć odnośnie aft.