Czy diagnoza ADHD jest źle postawiona?

Witam,mam 37lat i zdiagnozowany chad,w dzieciństwie podobno miałam adhd,ale w tamtych czasach nikt o takiej chorobie nie słyszał.Bylam po prostu nieznośnym dzieciakiem k tórego nie można było opanowac i które było zdolne do wszystkiego.Teraz martwię się,bo u mojego 9letniego syna zdiagnozowano adhd.Czy adhd może z wiekiem przejść w chad?czytałam ze chad jest dziedziczny.A może mój syn ma chad,tylko diagnoza adhd jest zle postawiona?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za zaufanie :)

Zachęcałabym Panią do osobistego skonsultowania tego wątku z Lekarzem prowadzącym i znającym Pani Synka.

Serdeczności i pomyślności Pani i Synowi życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605