Czy diagnoza w moim przypadku może być nieprawidłowa?

Dzień dobry. Dwa lata temu w wyniku badań (kolonoskopi) pojawiło się podejrzenie choroby Crohna. Po odpowiednich lekarstwach i miesięcznym leczeniu wróciłem do formy, po czym zalecono stale przyjmować Pentase, bo jak to określono, trzeba iść w kierunku tej choroby zapobiegawczo. Od momentu powrotu do zdrowia czyli od ok 2 lat nie miałem najmniejszej dolegliwości związanej z układem pokarmowym. We wrześniu 2018r. przeprowadzono kolonoskopie kontrolną wg której obraz, architektonika jest zachowana i prawidłowa, jednak w rozpoznaniu pojawia się ,,Choroba Crohna w obserwacji,,. Zastanawiam się wobec czy jest cień szansy, że owa diagnoza jest jednak nieprawidłowa?

Szanowny Panie, w celu potwierdzenia choroby można wykonać badania serologiczne z wykryciem przeciwciał ASCA, pozdrawiam