Czy diagnozować alergię?

witam, Córka, 5 lat, pół roku temu miała wycięty migdał gardłowy z powodu utrzymującej się niedrożności trąbek i nawracających zapaleń uszu. Był spokój, teraz ponownie po infekcji i zapaleniu uszu (wyleczone antybiotykiem) znów utrzymuje się niedrożność trąbek.Zalecenia: Actifed (długo) i Otovent. Co zrobić jeszcze, co zbadać, by dowiedzieć się skąd te zatkane trąbki, czy mogłyby pomóc inhalacje AMSA? Czy diagnozować alergię? pozdrawiam, Edyta.

Tak proszę wykonać badania ige swoiste panel wziewny i pokarmowy każdy po 20 alergenów ige calkowite- badania z krwi.

leków bym nie zmieniał kontrolę u laryngolog a regularne.

proszę przesłać wyniki na www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatrę darmowy mój portal zobaczę i porozmawiamy co robić. pozdrawiam Tomasz grzelewski alergolog.