Czy dieta dr. Dąbrowskiej jest zdrowa?

Mam pytanie : co środowisko lekarskie i wykwalifikowani dietetycy sądzą o programach oczyszczających np. Colo vada plus , czy dieta Dr Dąbrowskiej jako wstęp do szeroko pojętego "zdrowego stylu zycia" ? Pozdrawiam i dziękuję za każdą opinie :)

Dzień dobry,

jako doświadczony dietetyk uważam, że nie ma 1 diety, która jest dobra dla wszystkich. Każdy osoba powinna być objęta indywidualnym system odżywiania się - zbilansowanym dla jego potrzeb.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga