Czy dieta raw ma wpływ na kondycję skóry?

Witam. W tym roku zdecydowałam się na przejście 6 miesięcznej diety 'raw' czyli jedzenie surowych warzyw i owoców, w celu sprawdzenia czy pomoże to złagodzić stan zapalny mojej skóry - trądziku z którym borykam się od 5 lat. Czy znane jest Państwu takie rozwiązanie lub jego rezultaty?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa i kierowac się jego zaleceniami