Czy długie picie alkoholu pozwala na stosowanie leków antydepresyjnych?

Witam, czy mogę brać antydepresanty, po tym jak regularnie piłem przez jakieś 5 miesięcy ciągle zwiększając dawkę. Przez to picie trafiłem do szpitala, ale wynyki wyszły mi dobre, stwierdzono tylko zapalnie żołądka. Teraz pojawiają się u mnie agresywne myśli, że zwariuje i czasami patrzę na siebie w lustro, sprawdzając czy wszystko ze mną ok.. Co prawda przed piciem leczyłem się depresyjnie już przeszło mi i zacząłem sięgać po alko. I zostały mi w domu: fluxanol, zoloft i sedam mogę je brać?

Jakiekolwiek przyjmowanie leków powinno być skonsultowane z lekarzem, który po uprzedniej rozmowie będzie mógł stwierdzić czy i jaką farmakoterapię zaproponować. Proszę nie decydować o tym samodzielnie. Namawiam równocześnie na podjęcie psychoterapii, która pomoże uporać się z trudnościami. Pozdrawiam