Czy długość współżycia zależy od ilości stosunków?

Witam. Boję się że nie zaspokoje dziewczyny mojej. Otóż mój lęk to że dojdę za szybko ale ja jeden raz to robiłem. Czy długość stosunku zalezy od tego ile razy to robiliśmy ? Czy to z czasame trening z własną dziewczyną pomoże ? Proszę o pomoc !

Dzień dobry!

Tak, zazwyczaj po dłuższym czasie bez aktywności seksualnej, stosunek trwa krócej i kontrola nad momentem wytrysku jest mniejsza. Regularne współżycie przez dłuższy czas zazwyczaj sprawia, że czas trwania stosunków wydłuża się.

Pozdrawiam!