Czy długotrwałe osłabienie może być związane ze spadkiem ciśnienia?

Dzień dobry. Chciałabym zapytać czy długotrwałe osłabienie może być związane ze spadkiem ciśnienia? Od kilku miesięcy nie ma dnia, żeby ciśnienie nie spadało mi do 90/55. Czuję się wtedy fatalnie i bardzo boli mnie głowa. Do tej pory zawsze miałam normalne ciśnienie czyli ok. 120/80. Od jakiegoś czułam się gorzej, więc zrobiłam badania. Wyszły mi podwyższone parametry związane z krwią, wysoki sód i cholesterol. Co mi może dolegać? Zgłosić się do lekarza czy to zwyczajne przemęczenie? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie zgłosić się do lekarzq rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich danych będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie