Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 1 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy długotrwale podwyższona bilirubina może negatywnie wpłynąć na zdrowie?

Witam Mam stwierdzony zespół Gilberta (wszystkie próby poza bilirubiną w normie). Gdy moja dieta jest wysoko kaloryczna i nie mam większych aktywności fizycznej to poziom bilirubiny jest w normie. Od około dwóch miesięcy jestem w trakcie odchudzania (ujemny bilans kaloryczny ćwiczenia aerobowe). W badaniach poziom bilirubiny wyszedł 55µmol/l. Poza zażółceniem skóry i oczu nie odczuwam żadnych innych objawów. Czy długotrwale podwyższona bilirubina może negatywnie wpłynąć na zdrowie? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 10 miesięcy temu

Badania krwi - TSH

Wahania TSH stają się coraz powszechniejsze. Czym tak naprawdę jest? TSH to skrót odnoszący się do poziomu tyreotropiny we krwi . To podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje.

Stosowana przez Pana dieta powinna być odpowiednio dobrana - uwzględniając aspekt redukcji masy ciała jak i aktywności fizycznej, którą Pan podejmuje. Kiedy będzie ona prawidłowo ułożona i praktykowana nie powinny występować zażółcenia na skórze. W przypadku wystąpienia żółtawego zabarwienia oczu i skóry należy udać się do lekarza.

Dietetyk kliniczny dzieci i dorosłych. Założycielka Centrum Dietetyki Nutrado.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety