Czy DMG pomaga dzieciom z autyzmem?

Mój syn ma 5 lat i ma autyzm, nie mogę się oswoić z tą myślą, ale mam nadzieję, że bedzie dobrze.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Badania nad działaniem środków uzupełniających lub wzbogacających dietę dzieci z autyzmem trwają od wielu lat. Na pewno nie ma ocen negatywnych w tym sensie, że zachowanie lub umiejętności dziecka pogorszyły się, a wręcz przeciwnie nastąpiła poprawa:) Do środków uzupełniających dietę należy m. in. EYE Q lub właśnie DMG ( pangamian wapnia). Badania nad wpływem DMG prowadziły m.in. rosyjskie badaczki M.G. Blumena i T.L. Beliakowa nad wpływem tego czynnika na rozwój mowy u dzieci z upośledzeniem umysłowym. U 12 z 15 dzieci nastąpiła znaczna poprawa w komunikowaniu się:)

Pozdrawiam