Czy dni plamień mam wliczyć do nowego cyklu?

Witam, ostatni okres był poprzedzony 3 dniowym plamieniem na brązowo ze skrzepami. Okres mi się skończył kilka dni temu i znów mam śluz brązowy. Co to może być? Nie wiem czy to ma związek,ale od jakiegoś czasu budzę się w nocy zlana potem. Miałam w grudniu zabieg łyżeczkowania. Teraz zaczynamy starać się o dziecko i boję się, że coś jest nie tak. Czy dni plamień mam wliczyć do nowego cyklu? Czy liczyć od pierwszego dnia krwawienia?

Piotr Pilarski

Jako pierwszy dzień cyklu określa się pierwszy dzień gdy pojawia się krew. W przypadku takich objawów warto byłoby wybrać się na wizytę do ginekologa. Najczęściej takie objawy są wynikiem zakażenia.

Pozdrawiam.