Czy dni płodne są podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam mam pytaníe kiedy i czy mogę mieć dni płodne przy braniu tabletek anty.z przerwą 7dniową i ostaniem okresu zaraz po odstawieniu tabletek .bardzo praszę o odp.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej dochodzi do zahamowania owulacji, a ty, samym dni płodne nie występują.