Czy do cyklu in vitro będę musiała kupić leki bez refundacji?

Witam, Mam pytanie. Miałam wykonywanych prywatnie 5 inseminacji z czego 3 cykle byłam stymulowana hormonami ( purego, menopur oraz fostimon.) - Były to leki przepisane na refundacje. chciałabym podejść teraz do zabiegu invitro. Czytając na stronie nfz hormony są tylko refundowane do trzech cykli stymulowach czyli już do cyklu invitro będe musiała kupić leki bez refundacji? Defacto te 3 cykle stymulowane były do iui a teraz bede podchodzić do invitro - inny zabieg? Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od interpretacji lekarza ginekologa i jak to jest sprawdzane