Czy do zabiegu będę musiał się rozbierać?

Posiadam znamię którego usunięcie zlecił lekarz dermatlog. Znajduje się ono w górnej części pachwiny, lecz jest do niego łatwy dostęp w bokserkach (trochę odsuniętych na bok). Czy do zabiegu będe musiał się rozbierać?

Witam,
Lepiej ściągnąć bielizną - będzie lepszy dostęp podczas leczenia operacyjnego i nie zostanie poplamiona podczas zabiegu. Jest to inywidualna dyskusja Pana i chirurga operatora.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski