Czy do zapłodnienia doszło we wskazanej dacie?

Ostatnią miesiączkę miałam 29 października. Kochałam się z chłopakiem 1 listopada, był to czwarty dzień cyklu, a jeszcze miałam krwawienie. Następnym razem kochałam się z chłopakiem z 18 na 19 listopada. Cykl trwał przed zajściem w ciążę 31 dni.
Czy plemniki mogły tyle przeżyć by po stosunku 1 listopada doszło do zapłodnienia? Ile plemniki żyją? 72 godziny czy dłużej? Czy do zapłodnienia doszło 19 listopada?
Proszę mi odpowiedzieć na to pytanie. Mam nadzieję, że wszystko napisałam zrozumiale.

Dzień dobry!

Ponieważ odstęp pomiędzy stosunkami jest dość spory będzie można ten dylemat rozwiązać w wykonanym pomiędzy 11 a 13 tygodniem ciąży badaniem USG. Zakres błędu w określeniu wieku ciążowego jest wtedy najmniejszy i wynosi plus minus 3 dni.

Z poważaniem