Czy dobrze zrobiłam, wybaczając zdradę?

Cześć, mam 22 lata. Kilka dni temu zostałam zdradzona przez mojego narzeczonego. Sytuacja wyglada tak ze trochę się pokłóciliśmy, a on chcąc zrobić mi na złość poszedł napić się z moja koleżanką. Następnego dnia spotkaliśmy się i sam mi to powiedział. Płakał przepraszał tłumaczył się alkoholem. Z bólem, ale mu wybaczyłam bo widziałam ze żałuje. I tu moje pytanie czy dobrze zrobiłam?

Dzień Dobry Pani,

Pyta Pani, "czy dobrze zrobiłam?", i w ślad za pytaniem pojawiła się u Pani wątpliwość...
Myślę, że Pani sama zna odpowiedź...
Wyglądało to tak, że jak pojawiła się trudność w komunikacji/różnicy zdań, między Wami, to Pani Narzeczony uciekł z relacji, nie podejmując rozwiązania wyzwania.
Zachęcałabym Panią do postawienia sobie pytania, jak mogłaby wyglądać
przyszłościowa relacja partnerska?

Podsumowując, jeśli zależy Państwu na sobie i chcielibyście pracować nad Waszą relacją, inspirowałabym do podjęcia terapii par.

Z przesłaniem dla Pani radości i tylko dobrego nastroju,
irena.mielnik.madej@gmail.com