Czy dobrze zrobiłem, zmniejszając dawkę leku?

Witam, Mam 19 lat , przyjmuję Propranolol w dawkach 2 x 20 mg i 1x 10 mg. Biorę go z powodu przyspieszonej akcji serca. Jednak w dniu dzisiejszym źle się czuję. Miewam zawroty głowy i czuję osłabienie. Puls przez cały dzień utrzymuje sie w granicach 57- 65. Ciśnienie 100-110/60, z tym że to u mnie normalne ( jestem niskociśnieniowcy). Wyjątkowo zmniejszyłem dzisiaj dawkę południową do 10 mg, i mam w planach nie brać wgl dawki wieczornej. Czy jest to odpowiednie działanie? Pozdrawiam, Piotr

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli są tego typu objawy konieczna wizyta u lekarza oraz zapis ekg