Czy dodatkowa dwurożność może mieć związek z niepłodnością?

Dzień Dobry Jestem po usunięciu przegrody o wielkości około 1cm . Zabieg wspomagany laparoskopowo przez dodatkową dwurożność. Lekarz wspomniał, że może być problem z zagnieżdżenie się zarodka. Proszę powiedzieć czy to prawda i w jakim stopniu może to przeszkadzać, przebyta operacja? Staramy się z mężem bezskutecznie już pół roku.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli została usunięta przegroda to szanse sie zwiększają, co do samej dwurożności moze powodować trudności w zagnieżdżeniu aczkolwiek należy miec nadzieje ze bedzie ok, co do starania sie o dziecko to jeszcze troszkę należy sie postarać , tzn trochę dłużej niż pół roku