Czy dodatkowe skurcze przy zdrowym sercu mogą być groźne?

Witam!Czy dodatkowe skurcze przy zdrowym sercu mogą być groźne?Byłam u kardiologa stwierdził,że z sercem wszystko w porządku,że to na tle emocjonalnym(nerwica).EKG(dwukrotnie rok temu ok)Echo oprócz nieistotnej fali zwrotniej zastawki mitlarnej też wyszło dobrze.skurcze są pojedyncze,albo killa po sobie,wzrasta mi puls np.130 i a chwilę maleje,a ja zaczynam panikować,boję się kolejnego skurczu,boję się poruszyć i wsłuchuję się w klatkę piersiową.

Mgr Monika Hibner

Witam,
otrzymała Pani informację od lekarza, że z sercem wszystko w porządku i, że Pani stan emocjonalny może być przyczyną dolegliwości. Warto wybrać się po pomoc do psychoterapeuty i ustalić przyczyny takiego stanu rzeczy a także popracować nad nimi.
Pozdrawiam,
Monika Hibner

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza