Czy dość obfite krwawienie miesięczne ze skrzepami krwi jest możliwe w ciąży?

witam. Czy dość obfite krwawienie miesięczne, ze skrzepami krwi, o kolorze ciemnej czerwieni (standard w moim cyklu) jest możliwe w ciąży? Dodam, że odbył się stosunek (prezerwatywa, partner nie skończył we mnie, gumka nei pękła) podczas lub po dniach płodnych i z jednodniowym opóźnieniem w stosunku do poprzedniej miesiączki wystąpiło opisane na wstępie krwawienie. Poprzedzało je plamienie jednodniowe.

Witam. W tej sytuacji nie można wykluczyć ryzyka ciąży, sugeruję wykonanie testu ciążowego.