Czy dostanę okres po odklejeniu pierwszego plastra?

Jutro przypada u mnie zmiana plastra, jednak zależy mi na tym, by dostać w tym tygodniu okres, ponieważ w tygodniu, w którym planowo miałby wystąpić mam wyjazd i nie chcę się męczyć. W związku z tym, jeśli jutro nie przykleję drugiego to dostanę okres? Dziękuję za odpowiedź.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Być może dojdzie do krwawienia w spodziewanym czasie.

Niestety krwawienie może pojawić się nawet po kilku dniach od zakończenia stosowania plastra. Nie ma żadnej gwarancji, na to, że krwawienie z odstawienia pojawi się dokładnie w oczekiwanym czasie.