Czy doświadczyłam poronienia?

Dzień dobry we wtorek wykonałam test wyszedł pozytywny. Wczoraj z lekkim krwawieniem trafiłam do szpitala. Beta dodatnia lekarz jednak stwierdził że nic nie widzi i na wypisie mam poronienie samoistne całkowite, po czym oddając wypis kazał w poniedziałek powtórzyć betę i udać się do ginekologa. Na wypisie jest to 5tyd5dzien. Krew pojawia się tylko przy podcieraniu. Czy to jest poronienie faktyczne?

Lek. Paweł Szadkowski

Żeby to potwierdzić należy wykonać zalecone badanie i udać się na wizytę do ginekologa w celu powtórnej oceny USG.