Czy doszło do zapłodnienia mimo braku wytrysku?

Witam! Chciałem zapytać czy możliwe jest, aby dziewczyna zaszła w ciążę. W prawdzie nie doszło między nami do stosunku, ale czy jeśli penis dotykał jej pochwy mogło dojść do zapłodnienia? Do wytrysku nie doszło, ale martwi mnie płyn, który wydobywa się z członka przed wytryskiem. Dziewczyna jest nadal dziewicą, zaczęła miesiączkować, kiedy miała 14 lat, obecnie ma 16. Jej miesiączki począwszy od lipca występowały w miarę regularnie, tj. lipiec od 13 do 18, w sierpniu od 20 do 24, wrzesień od 20 do 28, październik od 28 do 31, listopad od 24 do 28, ostatnia miesiączka trwała od 24 do 28 grudnia, natomiast do sytuacji, o którą pytam, doszło 13 stycznia. Podałem tak wiele informacji, aby przy odpowiedzi wziął pan pod uwagę wszystkie czynniki i jeśli wystąpiło ryzyko zapłodnienia, to proszę napisać jak duże ono jest. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam!
Bardzo dobrze, że podał Pan szczegółowe informacje.
Obecnie uważa się, że w preejakulacie znajdują się plemniki niezdolne do zapłodnienia, chociaż w praktyce stosunek przerywany często zawodzi i zdarzają się przypadki zapłodnienia. W Pana sytuacji trudno oceniać ryzyko zapłodnienia, ale wydaje się, że jest ono małe. Nie można na pewno powiedzieć, że go nie ma, bo kontakt prącia z pochwą miał miejsce, a także w obrębie pochwy mogły pozostać pewne ilości preejakulatu. Proponuję zachować spokój, zazwyczaj w takich sytuacjach nic się nie dzieje. Pozdrawiam serdecznie!