Czy dotyk w okolicach krocza może spowodować ciążę?

Hej...w sobotę był u mnie chłopak i dotykał mnie w okolicach krocza....wcześniej dotykał penisa ale nie mam pojęcia czy mógł mieć na rękach spermę.W tym samym dniu kilka godzin po jego odejściu dostałam okresu bo akurat termin miałam taki...w poniedziałek zaczęło mi się kręcić w głowie i się żle czuję.Czy to może oznaczać ze mogę być w ciąży?Ale jeśli tak to dlaczego dostałam ten okres? A może tak się czuje bo mam okres...?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Ryzyko ciąży w opisywanych przez Panią warunkach jest stosunkowo niskie. Ze względu na zbliżenie mające miejsce na dzień przed planowaną miesiączką, czyli w dni niepłodne ryzyko jest właściwie równe zero.
Objawy występujące u Pani mogą być zatem objawem innych dolegliwości lub mieć charater psychogenny.
Pozdrawiam.