Czy dożywotnie leczenie kancerogennym Estrofemem jest konieczne?

Od 16 miesięcy "leczę" PCOS codziennym Estrofemem i Luteiną od 26 dnia cyklu. Poziom hormonów i cykle są unormowane. Niepłodność, hirsutyzm i inne objawy hiperandrogenizmu nadal są obecne. Dodam jeszcze, że nie staram się i nie będę się starać o dziecko. Czy dożywotnie "leczenie" kancerogennym Estrofemem jest konieczne? Czym różni się taka terapia od "leczenia" lekami antykoncepcyjnymi?

Lek. Tomasz Budlewski

na pewno nie jest konieczna do końca życia. Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i sprawdzenie dotychczasowego leczenia. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. jest inna substancja czynna.