Czy drenaż limfatyczna jest wskazana u osoby po operacji?

Uprzejmie proszę o poradę co w moim przypadku jest wskazane: operacja(miałam już 4 operacje) drenaż limfatyczny czy jeszcze coś innego? Podaję opis USG: Zakres badań: jama brzuszna, tarczyca, sutki, jądra, przepływy naczyniowe, węzły chłonne i inne. "W badaniu żył kończyn dolnych uwidoczniono obustronnie drożne żyły udowe wspólną, powierzchowną i głęboką oraz podkolanową i piszczelowe przednie, tylne oraz żyły strzałkowe całkowicie zapadające się po uciśnięciu z prawidłowym przepływem bez widocznych skrzeplin i cech przebytej zakrzepicy. Po obu stronach żyły udowe i żyły podkolanowa wydolne w pozycji stojącej. Po stronie prawej stan po saphenektomii. Żyły odpiszczelowej nie uwidoczniono. Stan po laserowej obliteracji żyły odstrzałkowej. Żyła odstrzałkowa poszerzona najszersza pod kolanem o średnicy ok.12mm drożna całkowicie zreknalizowana z przegrodą śródnaczyniową wewnątrz. Tworzy ona żylaki nawrotowe na łydce. Na wysokości połowy łydki od strony tylnoprzyśrodkowej niewydolny perforator do żył śródmięśniowych. Po stronie lewej żyła odpiszczelowa nieposzerzona drożna wydolna. Stan po usunięciu żyły odstrzałkowej ?? (wypis). Stan po varicektomii. Żyła odstrzałkowa widoczna w miejscu typowym poszerzona najszersza pod kolanem o średnicy ok.12mm drożna niewydolna tworząca niewielkie żylaki w górnej połowie łydki. Na wysokości połowy łydki od strony tylnoprzyśrodkowej niewydolny perforator do żył śródmięśniowych. "

Opisano niewydolne perforatory, liczne żylaki. Myślę że o kolejnym zabiegu musi zdecydować chirurga naczyniowy po konsultacji Pani wszystkich wyników badań i badania bezpośredniego