Czy drętwienie i sztywność języka oznacza stres?

zaczelo sie of dretwienia lydki, potem minelo,ale po doszedl bol karku, lopatek kregoslupa na tej wysokosci, I ciezkosc lewej nogi, teraz sztywnosc palcow lewej reki,oslabienie,noga jest ciezka, bolaca,sztywna,skurcze miesni non stop, bole stawow I miesni, drzenia w stopach I w stawach glownie,plus lydki czasem I plecy.sztywnosc jezyka ale moze stress, nerwica,czy to sa obajwy sla?

Szanowna Pani,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka internistyczna, neurologiczna, jeśli zostaną wykluczone choroby somatyczne, w takim przypadku można zbadać czynnik psychiczny w Poradni Zdrowia Psychicznego i zastosować odpowiednie leczenie farmakoterapią i równolegle psychoterapią.
Pozdrawiam serdecznie