Czy drganie oka ma związek ze stresem?

Witam, od kilku tygodniu zmagam sie z drganiem lewego oka. Na poczatku myslalam, ze moze jest to objaw stresu i przemeczenia jednak po uplywie ok 4 tygodni nic sie nie zmienilo. Oko drga z taka samo czestotliwosci jak wczensiej, a takze zauwazylam, ze za kazdym razem kiedy poruszam ustami (jem, mowie, maluje usta itd) dolna powieka zaczyna drgac dopoki nie przestane np mowic. Jest to bardzo uciazliwe dlatego tez zaczelam brac witaminy (Mg, Ca, wit B) ale nic nie pomaga. Zaznacze rowniez, ze tydzien temy mialam badany wzrok i lekarz stwierdzil, ze moje oczy sa calkowicie zdrowe. Bardzo prosze o wskazowke. Pozdrawiam

Witam. Ma Pani niedobór Mg i wit B6.należy zakupić i łykać ok 400ng na dobę Mg.czyli około 4 tbl po 1-2 dniach objaw ustąpi. Podczas zażywania Mg nie używać Ca czyli jogurty mleko sery odstawić. Jony te Ca i Mg konkurują ze sobą w naszym organizmie. W razie pojawienia się drgania kącika ust lub kciuka ma Pani tęzyczkę - zaburzenia ekektrolitowe. Leczy lekarz POZ.pozdrawiam serdecznie