Czy drgawki, kołatanie serca i utrata równowagi to objawy nerwicy?

Pocenie się rąk, drgawki, kołatanie serca, nagłe zmiany temperatury rąk, nagłe słabości, utrata równowagi. Obgryzam paznokcie, podgryzam wargi, ucisk klatki piersiowej, trzęsie mi się głowa.

ponad rok temu

Lek. Jan Karol Cichecki

Witam,

rozumiem, że wymienia Pani/Pan doznania, które zauważa u siebie. Rzeczywiście mogą być to objawy zaburzeń lękowych. W przypadku występowania nasilonych objawów, rozsądne jest zawsze przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki medycznej. Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego bądź do najbliższej poradni zdrowia psychicznego.

Pozdrawiam serdecznie