Czy duszności pojawiają się na tle nerwowym?

Dzień dobry mam problem chodzi o to ze ciężko mi się odycha ciężko mi jest powietrze złapać głębsze oraz co jakiś czas wymiotować mi się chce i leciutki mam ból w klatce piersiowej robile. Prześwietlenie i wszystko jest okej czasami mnie żołądek boli jak byłem mały to w domu był alkohol i awantury :( koleżanka mi podpowiadała ze tez są duszności i chrypkę ,ja mam chrypkę lęka :) jak się ma tarczyce nie wiem czy zrobić badanie na tarczyce proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję przede wszystkim udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie badania w celu postawienia lub wykluczenia diagnozy.