Czy duszności przy cesarskim cięciu są normalnym objawem?

Podczas usypiania do cesarskiego cięcia zaczęłam się dusić i dopiero po jakimś czasie usnęłam, czy to normalne podczas narkozy przy cc? Miałam już wcześniej 2 operacje w pełnym znieczuleniu ale wtedy bardzo szybko straciłam świadomość bez przykrych doznań.

Witam,
Sekwencja podaży leków przez anestezjologa lub dawkowanie było zrobione niewłaściwie. Stąd takie dolegliwości. Nie ma to związku z cc.