Czy duże różnice w ciśnieniu tętna mogą się objawiać gorszym samopoczuciem?

Czy duże różnice w ciśnieniu tętna mogą się objawiać gorszym samopoczuciem lub grozić jakimiś poważniejszymi konsekwencjami? Mam zazwyczaj 130/70 i 140/80.

Piotr Pilarski

Co ma Pan na myśli pisząc duże różnice w ciśnieniu tętna? Ciśnienia tętnicze wpisane przez Pana są prawidłowe. Takie ciśnienia nie mają wpływu na samopoczucie.

Pozdrawiam.