Czy dwutygodniowe odstępstwo od diety nie spowoduje wzrostu wagi?

Czy dwutygodniowe odstępstwo od diety nie spowoduje wzrostu wagi? Chodzi o zmiany związane z wyjazdem i brakiem dostępu do wartościowych posiłków rozłożonych w czasie. Będzie tylko białe pieczywo, szwedzki stół, obiady dwudaniowe i kolacje. Nie ma możliwości wyboru menu, bo to obóz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę tego zagwarantować. Często pojawia się tzw efekt odbicia po nagłym odstawienu diety.

Witam,
Proszę zadbać o aktywność fizyczną raz starać się "jeść z głową". Nikt nie da pewności, że masa ciała nie wzrośnie, ale przez spożywanie rozsądnych posiłków i zachowanie aktywności fizycznej jest większa szansa, że masa ciała nie ulegnie zmianie.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska