Czy dwutygodniowe rozbieżności w ocenie wieku ciąży są normą?

Witam jestem obecnie w 26,27 tygodniu ciąży wg miesiączki a wg pomiarów usg, które miałam robione wczoraj to 28,29 tydzień. Czy takie rozbieżności są normą? Pozdrawiam

Tak oczywiście. Rozbieżności w zakresie pomiaru wieku ciąży według miesiączki, a według USG mogą być różne nawet o 2-3 tygodnie