Czy dyskopatia może powodować problemy z oddychaniem?

Witam, rok temu stwierdzono u mnie dyskopatię odcinka lędźwiowego. Mam 25lat. Od pewnego czasu pojawiają się problemy z oddychaniem. Czy to może mieć jakieś powiązanie ze stwierdzona choroba? Oczywiście dodam, ze towarzyszy temu ból pleców pod lewa łopatka.

Ból w okolicach łopatki wskazuje na kręgosłup piersiowy. Przypuszczam więc, że w tym odcinku również występują u Pani problemy. Problemy z oddychaniem mogą być wynikiem dolegliwości w odcinku kręgosłupa piersiowego lub żeber. Problem w odcinku lędźwiowym objawia się bólem w okolicach lędźwi i nóg. Proszę spróbować ćwiczeń: https://www.youtube.com/watch?v=AIOjXg7egdc
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki