Czy dziecko 4-letnie może wymyślać, że było molestowane?

Czy dziecko niespelna 4 letnie moze wymysłac ze ktos ja dotyka w miejscach itymnych i pokazóje jej swoj ogonek???? prosze o pomoc

Proszę nie zwlekać!
www.grabowski.gr

Mgr Filip Grabowski

Witam. Proszę udać się do specjalisty psychologii klinicznej dla dzieci. Na początek proszę skonsultować się osobiście, psycholog najprawdopodobniej dopiero po rozmowie z rodzicem będzie chciał zobaczyć dziecko. Dzieci rzadko kiedy mówią, że są krzywdzone zupełnie bez żadnego powodu.