Czy dziecko może bardzo ciężko znosić ząbkowanie?

Czy dziecko może bardzo ciężko znosić ząbkowanie. Kaszlać przez parę miesięcy, z każdym zębem mieć zapalenie oskrzeli, gęsty katar, flegma długa-przeźroczysta lejąca do pasa. Przy każdej infekcji tego typu badania wychodzą prawidłowo ( morfologia, crp, rtg), a na koniec wychodzi ząb. I znowu kaszel, ostatni trwa od 2 miesięcy.

Milena Lubowicz

Myślę, że należałoby rozważyć wizytę u alergologa. Nie można wykluczyć związku z ząbkowaniem, ale zwykle nie trwa to tak długo i tak intensywnie.
Pozdrawiam