Czy dziecko urodzi się z wadami?

Witam 3 dni temu wzięłam tabletki poronne ale nic się nie stało żadnego krwawienia itp. Wczoraj bylam na usg okazalo sie ze ciaza nadal trwa 8 tyg i 3,dni nawet lozysko sie nie odkleilo. Mam pytanie dlaczego tak się stało i czy duże jest prawdopodobieństwo ze dziecko bedzie chore i jakie może miec przez to wady? Proszę o odpowiedz

Zażyła Pani tabletki poronne? Proszę w tej sprawie pilnie skonsultować się z ginekologiem prowadzącym. Tylko on może Pani w tej sprawie udzielić odpowiedzi na Pani pytania! Sytuacja jaką Pani wywołała jest skomplikowana i prawnie i medycznie.